B2B.PORTAL

UCM6300 Ekosistemine Genel Bakış

UCM6300 Ekosistemi, Grandstream’in hem yerinde hem de uzak çözümler için eksiksiz iletişim platformudur. UCM6300 Ekosistemi, her büyüklükteki şirketler için yönetimi kolay bir hibrit (hem ofis hem de uzaktan çalışanlara uygun) iletişim platformu sağlamak için bir şirket içi IP Santralin özelleştirilmesi ve kontrolünü bir cloud çözümünün uzaktan erişimiyle birleştirir. UCM6300 serisi IP Santraller, UCM6300 Audio serisi, UCM RemoteConnect ve Wave uygulaması birlikte her şirkete güçlü ve esnek bir iletişim çözümü sunar. Bu blog yazısında, UCM6300 Ekosisteminin sahip olması gereken en önemli üç özelliğinden bahsedeceğiz.

UCM RemoteConnect ile Uzaktan Çalışma

UCM RemoteConnect, hibrit (hem ofis hem de uzaktan çalışanlara uygun) çalışma özelliğine sahip olma olanağı sağladığı için UCM6300 Ekosisteminin en değerli özelliklerinden biridir. UCM RemoteConnect, şirketlerin uzak çalışanlar ve cihazlar için güvenli bir iletişim çözümü oluşturmasına kolayca olanak tanıyan cloud tabanlı bir NAT çapraz geçiş hizmetidir. Firmalar, yerleşik IT dostu araçları kullanarak bir IP santral platformunu uzaktan yapılandırabilir ve UCM6300 IP Santral izleme ve tanılama araçlarına doğrudan firmanız üzerinden kolayca erişilebilir hale gelebilir. UCM RemoteConnect, SIP uç noktalarını herhangi bir yerden bağlarken güvenlik ve gönül rahatlığı sağlayan, çalışanlar için esnek bir iş yeri oluşturmak için ideal bir araçtır.

Wave ile Her Yerden Arama Yapma ve Çağrı Alma Özelliği

SIP uç noktalarına ulaşılamadığında Wave, herhangi bir yerden arama yapmaya ve çağrı almaya izin verir. Wave, Grandstream’in UCM6300 serisi IP santrallerini kullanan firmalar için uzaktan ses ve video iletişim araçları sağlayan bir mobil ve web uygulamasıdır. Uzak/hareket halinde çalışanlar, toplantılara, çağrılara ve konferanslara uzaktan katılmak için uygulamayı kullanabilir. UCM RemoteConnect ile eşleştirildiğinde, işverenler, uzaktaki çalışanlarının sürekli iletişime izin veren Wave aracılığıyla güvenli bağlantılara sahip olduğundan emin olabilir. Wave masaüstü softphone, hem Windows hem de Mac bilgisayarlar tarafından desteklenir ve hemen hemen her cihazdan erişime izin veren Chrome ve Firefox tarayıcıları tarafından desteklenir. Masaüstü uygulaması, kullanıcıların toplantılar, tek ve grup sohbeti, dosya paylaşımı ve daha fazlasını planlamasına olanak tanır!

Sıfır Yapılandırma ve GDMS ile Kolay Kurulum

Güvenli uzak cihazlara izin vermenin yanı sıra, UCM6300 Ekosistemi, sıfır konfigürasyon ve cloud konfigürasyonu ile bu cihazların kurulumunu ve yönetimini her zamankinden daha kolay hale getirir. Çoğu Grandstream cihazı, bu özellik etkinleştirildiğinde bir UCM IP Santrale bağlı bir networke eklendikten sonra yeni uç noktaların otomatik olarak yapılandırılmasına izin veren Sıfır Yapılandırma özelliğimizi destekler. Grandstream Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS), UCM6300 Ekosisteminin tüm bileşenlerinin kurulumu ve yönetimi için merkezi bir araç sağlayan sıfır dokunuşlu bir cloud sağlama ve yönetim platformudur. Firmalar, tüm kayıtlı cihazları ve hesapları uzaktan yapılandırabilir ve izleyebilir, bu da bunu UCM6300 Ekosistemini kullanarak ideal bir çözüm haline getirir. Entegratörler veya IT ekipleri ayrıca cihazları yapılandırabilir ve cihazın MAC adresini kullanarak daha internete bağlanmadan önce bunları kurulumlarla ilişkilendirebilir. Bu, cihazların kutudan çıkarıldığı anda otomatik olarak yapılandırıldığı ve kullanıma hazır olduğu gerçekten anahtar teslim bir kurulum sağlar.

UCM6300 Ekosistemi, büyüklüğü ne olursa olsun, çalışanlarının esnekliğine ve güvenli bağlantıya izin veren tüm şirketler için güçlü bir özellik olabilir. Çalışanların aynı zamanda dahililere bağlıyken herhangi bir yerden güvenli bir şekilde bağlanmak, arama yapmak, çağrı almak aynı zamanda da toplantı yapmak için bir SIP uç noktası veya kendi mobil cihazlarını kullanabilmeleri açısından benzersizdir. Özellikle bu yıl daha fazla hibrit model işyerleri tarafından benimseniyor. Güvenlik ve iletişimde kalmak söz konusu olduğunda hem çalışanlar hem de işveren için gönül rahatlığı ile kullanılabilir bir sistemdir. UCM6300 Ekosistemi, nerede olursanız olun güvenliği ve iletişimi sürdürürken esnekliğe izin veren çözümünüzdür.

Ürün Detaylarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.