B2B.PORTAL

Grandstream Yeni Bir Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Çıkardı

2002’den beri dünyayı ödüllü birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün WP serisi taşınabilir Wi-Fi IP Telefonlarına en yeni modelini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Yeni WP810, kurumsal, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur.

WP810 Wi-Fi IP telefonu, Wi-Fi kapsama alanına sahip tüm tesislerde mobil IP telefonu ve dolaşım için idealdir. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. Şarj edilebilir pil, çift MIC’li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Uygun bir fiyat noktası ve merkezi provizyon sayesinde WP810, büyük hacimli dağıtım için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar. DECT teknolojisinin doğal kısıtlamaları nedeniyle tipik olarak küçük grup kullanımı ile sınırlı olan eski DECT kablosuz telefonların rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar.

WP810, çeşitli dikey pazarların taşınabilir telefon ve güvenlik kontrol ihtiyaçlarına uygun rekabetçi özellikler, mobilite, dağıtım ölçeklenebilirliği, merkezi yönetilebilirlik ve cazip fiyatlandırmanın bir kombinasyonunu sunar.

WP810’un temel özellikleri şunlardır:

  • Verimli anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi
  • 2 SIP hesabı, 2 hat
  • Gelişmiş Akustik Yankı Giderme ve Gürültü Kalkanı Teknolojisi ile HD ses ve çift MIC tasarımı
  • Şarj edilebilir 1500mAh pil, 6 saat konuşma süresi, 120 saat bekleme
  • 1,8 inç (128×160) TFT renkli LCD
  • Geniş bant Opus, G.722, G.711, G.729A / B, iLBC vb. Gibi popüler ses kodeklerini destekler.
  • Öngörülemeyen ağ geçişine karşı olası en yüksek sürekli gecikme duyarlı ses / video iletişimi kalitesi ile sorunsuz dolaşım sağlamak için WMM (Wi-Fi Multimedya) ve akıllı QoS’yi destekler
  • Bas-konuş, panik çağrısı ve diğer işlevler için yapılandırılabilir düğme
  • Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi

WP810, gerçek zamanlı ses ve video uygulamaları için uçtan uca kablosuz çözüm sunmak üzere Grandstream’in diğer Wi-Fi ürünleriyle eşleştirilebilir. Bu ürünler arasında GWN serisi Wi-Fi AP’ler, GXV serisi Android ™ Video Telefonlar ve GRP serisi Wi-Fi özellikli Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonlar, GVC serisi video konferans sistemleri, Wi-Fi, GAC2500 sesli konferans telefonu Wi-Fi, mobil cihazlar için Grandstream Wave yazılım telefonu uygulaması ve Wi-Fi özellikli GSC serisi Intercom / PA cihazları. Grandstream’in GDS serisi IP Kapı Sistemleri ile birleştirildiğinde, WP810, mobil kullanıcılar için eksiksiz bir tesis erişim kontrol çözümü olarak 2 yönlü tam çift yönlü sesli interkom, 1 yönlü video akışı ve kapı kontrolü sunar.

Ürün Kaynakları

Veri sayfaları, teknik kaynaklar ve daha fazlasını içeren WP810 ürün sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.