B2B.PORTAL

Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS), 2020 Yılın İnternet İletişim Ürün Ödülünü Aldı !

Boston, MA, ABD – 30 Nisan 2020 – Grandstream bugün küresel bir medya şirketi olan TMC’nin Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS) 2020 İNTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü Ödülü sahibi olarak ilan ettiğini açıkladı.

Grandstream Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS), cloud ortamında sıfır dokunuşlu provizyonlama, yönetim ve gerçek zamanlı izleme sistemi olarak kurulum öncesi, kurulum sırasında ve sonrasında Grandstream ürünlerini yönetmek için kullanımı kolay kurumsal düzeyde araçlar sağlamaktadır. Cihaz yönetimi, hesap yönetimi, cihaz konfigürasyonu, yazılım yükseltmeleri, cihaz izleme, akıllı alarm ve istatistiksel analiz için tek tek veya grup olarak, model bazında yapılabilen merkezi bir arayüz sağlar. Bu güçlü bulut yönetim platformu, kurumsal ağları korumak için sağlam güvenlik özellikleri ekler. Grandstream uç noktaları için merkezi, güvenli ve sıfır dokunuşlu bir yönetim sunan GDMS, büyük Grandstream çözümleri ağlarını kolayca kurup yönetmelerine olanak tanıdığı için işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve çok tesisli işletmeler için idealdir. Kaydolmak için https://www.gdms.cloud/login adresini ziyaret edin.

TMC CEO’su Rich Tehrani, “Mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığı nedeniyle 2020 Yılın Ürünü Ödülü ile Grandstream’i tanımaktan onur duyuyorum” dedi. “Editör ekibimizin görüşüne göre GDMS, piyasadaki en iyi iletişim ve teknoloji çözümleri arasında olduğunu kanıtladı. Grandstream’in liderliğini devam ettirmesini dört gözle bekliyorum.”