B2B.PORTAL

Grandstream’in Yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Artık Cisco’nun BroadWorks ile Uyumlu

2002’den beri dünyayı ödüllü SIP birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonlarının artık Cisco’nun BroadWorks Platformu ile tamamen birlikte çalışabileceğini duyurdu. Bu uyumluluk sayesinde BroadWorks kullanan servis sağlayıcıları ve işletmeler artık Wi-Fi kapsama alanı olan herhangi bir yerde mobil IP telefon ve roaming sunmak için Grandstream’in WP810’unu sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Yeni WP810 firmalarda, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. WP810, şarj edilebilir pil, çift-MIC’li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Bu kablosuz Wi-Fi IP telefonu, büyük hacimli dağıtımlar için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar ve eski DECT çözümlerinin rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar. BroadWorks ile de uyumlu olan WP serisinin diğer üyesi olan WP820 gibidir. katılır.

WP810 sertifikası ile Grandstream’in IP ses, video ve kablosuz IP Telefonlarından oluşan tüm portföyü Cisco’nun BroadWorks ile tamamen birlikte çalışabilir. Cisco Çözüm Ortağı Programı’nın bir üyesi olan Grandstream, Cisco’nun servis sağlayıcılarına ve işletmelerine güçlü iletişim çözümleri oluşturmak için gereken tüm uç noktalar için tek noktadan hizmet sunuyor. Bu ürün portföyü; Operatör Sınıfı IP Telefonları, GXP serisi IP Telefonları, Android ™ için GXV serisi IP Video Telefonları, GVC serisi video konferans sistemlerini, GAC2500 Sesli Konferans Telefonu, WP serisi Wi-Fi kablosuz IP telefonlarını DP serisi DECT Kablosuz IP Telefonları, GXW serisi VoIP gateway ve HT serisi Analog Telefon Adaptörleri (ATA) içerir.