B2B.PORTAL

Grandstream’in GRP serisi, “2021 INTERNET TELEPHONY” Yılın Ürünü Ödülünü Aldı

GRP2600 serisi, Endüstri İnovasyonu için Tanınan IP Telefonlardır.

Global, entegre bir medya şirketi olan TMC, GRP2600 serisi IP Telefonlarını 2021 INTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü Ödülüne layık gördü.

GRP2600 serisi, toplu kurulum için tasarlanmış taşıyıcı sınıfı IP telefonlardır. Bu yeni nesil IP telefon serisi, şık bir yeni tasarıma, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı deneyimine, birleşik aygıt yazılımına ve Wi-Fi ve Bluetooth desteği dahil güçlü özellik seçeneklerine sahiptir. Buluttan provizyonlama ve merkezi yönetimi olan bu seri, Grandstream uç noktalarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenmektedir. Kuruluşlar, hizmet sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar için tasarlanan GRP serisi, yeni nesil özelliklere sahip güçlü, kullanımı kolay ve kurulumu kolay bir ses platformu sunar. GRP serisi, temel ihtiyaçlar için basit IP telefonlardan yüksek çağrı hacmiyle ilgilenen profesyoneller için gelişmiş IP telefonlara kadar her kullanıcı için ideal modeli sağlamak için geniş bir cihaz yelpazesi içerir.

TMC CEO’su Rich Tehrani “Grandstream’i mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığından dolayı 2021 Yılın Ürünü Ödülü ile ödüllendirmekten onur duyuyorum” dedi. “Jüri üyelerimizin ve editör ekibimizin görüşüne göre, GRP serisi Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonları, piyasadaki en iyi iletişim ve teknoloji çözümleri arasında olduğunu kanıtladı. Grandstream’den liderliğin devam etmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

2021 INTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü kazananları INTERNET TELEPHONY dergisinde online ve TMCnet’te yer alacak.