B2B.PORTAL

GRP2600 Giriş Seviyesi IP Telefon Serisini Tanıyalım

Özellikler, Yetenekler ve Kurulum Senaryoları

GRP2600 serimizin en yeni üyeleri uygun fiyatlı ve güçlü cihazlar olarak ev ve tüm ölçekteki ofisler için masaüstüne konumlandırabileceğiniz giriş seviyesi IP telefonlar. GRP Serisi IP Telefonların parçası olarak, bu modeller aynı zamanda toplu kurulum ve kolay yönetim için el değmeden bulut sistemi entegrasyonu ile donatılmıştır. İşletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar için özellikle çalışanların temel ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış olan IP Telefon serisi, kullanımı ve kurulumu kolay VoIP uç noktaları için ideal bir seçimdir. Bu blog yazısında, yeni GRP2600 Giriş seviyesi IP telefonlarımızın özelliklerine, yeteneklerine ve kurulum senaryolarına kısaca değineceğiz.

Gelişmiş Özellikler ve Yetenekler

GRP2600 Giriş seviyesi IP telefonlar serisini tanımaya başlarken, gelişmiş özellikler ve yetenekler iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. GRP2600 serisi, yalnızca üstün özelliklerini fiyat avantajları sunmak için değil, aynı zamanda cihazların kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Her cihazın ayrıca isteğe bağlı bir PoE modeli vardır ve  ayrıca GRP2602 modeli Wi-Fi Üzerinden ses seçeneğine sahiptir. Serideki tüm cihazlar, daha hızlı önyükleme süresini, 4 bağlama duyarlı yazılım anahtarını, çift aygıt yazılım görüntüsünü, OPUS codec bileşenini, GDMS entegrasyonunu, gürültü kalkanı teknolojisini, elektronik bir kanca anahtar bağlantı noktasını ve kurumsal düzeyde güvenliği destekler.

Tüm serinin IP telefonları da SIP hesaplarına, ağ bağlantı noktalarına ve BLF / Hızlı arama tuşlarına göre değişir.

GRP2601, 2 SIP hesabı, 2 hatlı bir cihazdır ve düşük ila orta çağrı hacimleri için geliştirilmiş bir masaüstü uç noktası olarak tasarlanmıştır. Bu cihaz, ara sıra telefon kullanımına ihtiyaç duyulan dinlenme odaları, yemekhaneler ve konferans salonları gibi ortak alanlar için de mükemmel bir seçimdir.

GRP2602/P/W – Yüksek ve orta hacimli gereksinimler için GRP2602, arkadan aydınlatmalı bir ekran, özel tutma tuşu ve 5 yönlü konferans ile birlikte 4 SIP hesabı ve 2 hat sunar. Bu masaüstü IP telefonu, bir kullanıcının birden çok gelen aramayı yönetme ve iş günü boyunca üretken kalma becerisini artırır. GRP2602W, Wi-Fi özellikli bir modeldir.

GRP2603/P – Orta ila yüksek çağrı hacimli bir masaüstüne doğru daha büyük bir adım atan GRP2603, 3 hat ve 6 SIP hesabı sunar. Ek olarak, kullanıcının masaüstü bilgisayarına ışık hızında bağlantı sağlamak için Gigabit ağ bağlantı noktaları ekler. Bu cihaz, zamanlarının çoğunu masasında geçiren ve sık aramaları destekleyebilecek bir cihaza ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal bir seçimdir.

GRP2604/P – Temel IP telefonlarımızdaki son cihaz olan GRP2604, bir kullanıcıya şirket içinde ve dışında daha iyi iletişim sağlayan 10 BLF / Hızlı Arama tuşu ekler. Kullanıcılar, sıkça aranan numaralara bir düğmeye basarak ulaşılabilen, sık aranan numaralara sahip olmanın yanı sıra, sıkça işbirliği yaptıkları iş arkadaşı dahililerini  hızlı aramak, aktarmak ve izlemek için önceden tanımlanmış hedefler oluşturabilir.

Kurulum Senaryoları

GRP2600 Serisi Giriş seviyesi  IP Telefonları, düşük maliyetli ve zengin özellikli tasarımı nedeniyle farklı kurulum senaryolarına sahiptir. Aşağıda farklı sektördeki çözümleri bulabilirsiniz.

Ofisler

Küçük ve orta ölçekli ofisler, yeni temel IP telefon hattını, üst düzey masaüstü iletişimine ihtiyaç duymayan kullanıcılar için uygun fiyatlı ve etkili bir iletişim seçeneği olan veya tüm ofis personelini ihtiyaçlarına göre etkili uç noktalar ile donatmak için uygun fiyatlı bir seçenek olarak kullanabilir. Serinin gürültü kalkanı teknolojisi, yoğun bir ofis kurulumunda bulunabilecek arka plan ses gürültüsünü de azaltmaya yardımcı olur. Son olarak, tüm cihazlar, bir çalışanın üretkenliğini artırmaya yardımcı olan 5 yönlü konferans, bekletme, aktarma, yönlendirme, çağrı park etme ve daha fazlası gibi gelişmiş telefon özelliklerini destekler.

Eğitim

Bir okul veya üniversite ağındaki çoğu kurulum, üstün özellik fiyatına sahip çok çeşitli telefonlar gerektirecektir, böylece bir çözüm hem özelleştirilebilir hem de uygun fiyatlı olabilir. GRP2600 serisi sınıflar, idari ofisler ve ortak alanlar için mükemmel bir kullanım alanı sunan çok çeşitli cihazlardır. Tüm cihazlar, ekstra bir özelleştirme için değiştirilebilir bir ön yüz plakasını destekler. GDMS (Grandstream Device Management System) ile entegrasyon yapılarak daha büyük ve bölge çapında kurulumların tamamen buluttan yönetilmesine olanak tanır.

Devlet

Belediyeler uygun fiyatlı ve özelleştirilmiş ağlara ihtiyaç duyar ve GRP giriş seviyesi IP telefonları tam da bu ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Bulut yönetimi, tüm cihazlarda birleşik ürün yazılımı ve Grandstream UCM IP Santrallerin  Zero-Config yetenekleri, kurulumların ölçeklendirilmesini ve ayarlanmasını kolaylaştırır. Kurumsal düzeyde güvenlik ve şifreleme, hassas bilgilerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan güvenli bir ağ oluşturur. Son olarak, çoğu modelde 5 yönlü konferans, çeşitli departmanlar arasında hızlı ve kolay işbirliğine olanak tanır.

GRP2600 serisi IP telefonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?