B2B.PORTAL

Akademi

Bu sayfa, Procom Teknoloji çözümleri hakkında bilgi edinmek için oluşturulmuştur. Öğrenim Merkezi, eğitim içeriği ve kılavuzları, yaklaşan ve kaydedilen webinarlar, Akademi sayfamız aracılığıyla online sertifika eğitimlerimize erişim ve son haberler de dahil olmak üzere ürünlerimizi ve çözümlerimizi daha ayrıntılı bir şekilde tanımanıza yardımcı olacak kaynaklar sağlar. 

Eğitim ve Webinar

Akademi aracılığıyla yaklaşan eğitimlere erişin. Ürünlerimize daha hızlı bir genel bakış sağlayan geçmiş web seminerlerini izleyin.

Kaynak Bilgiler

VoIP, sektör konuları ve çözümlerimiz hakkında zengin bilgiler bulabileceğiniz kaynak kitaplığımıza göz atın.

Teknik Dökümanlar

Akademi aracılığıyla yaklaşan eğitimlere erişin. Ürünlerimize daha hızlı bir genel bakış sağlayan geçmiş web seminerlerini izleyin.

Eğitim Kaynakları

Birleşik iletişim ve kapsamlı bir çözüm oluşturan çeşitli teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Bu bölüm, VoIP’nin temellerinden özellik ve yeteneklere kadar her şeyle ilgili belgeleri içerir.

İletişim, iş yapmanın temel bir parçasıdır. Günlük iş yükü, özel projeler ve işbirliği, birlikte çalışma şeklimizi geliştirmek için güçlü teknolojik cihazlara dayanır. IP üzerinden Ses (VoIP), kuruluşların ve kullanıcıların etkileyici birleşik iletişim çözümlerinden yararlanmasını sağlar.

İster deneyimli bir VoIP uzmanı olun, ister ilk dağıtımınıza yeni başlıyor olun, temel bilgiler konusunda bilgili olmak önemlidir. VoIP’ye Giriş kılavuzumuz, VoIP’nin avantajlarına, özelliklerine ve VoIP teknolojisi ile başarılı bir birleşik iletişim ağının nasıl oluşturulacağına derinlemesine bir bakış sağlar.

E Guide’ı indirmek için aşağıya bilgilerinizi sağlayın, ayrıca her zaman elinizin altında olması için size bir kopyasını gelen kutunuza göndereceğiz.

E – Posta * :

Error: Contact form not found.

Grandstream, işletmelerin her zamankinden daha üretken olmasını sağlayan ödüllü çözümlerle 2002’den beri dünyayı birbirine bağlamaktadır. Dünyayı birbirine bağlamaya inanıyoruz. Büyük ya da küçük her işletmenin, herhangi bir cihazla herhangi bir yerden iletişim kuracak araçlara sahip olması gerektiğine inanıyor ve bu inancı gerçeğe dönüştüren ürünler tasarlıyoruz.

in çeşitli avantajları vardır:

  • Hepsi tek bir marka altında kapsamlı UC, VoIP, ağ ve fiziksel güvenlik çözümleri portföyü
  • Sonuç olarak rakipsiz uzmanlığa, kaliteye ve güvenilirliğe sahip orijinal SIP üreticilerinden biriyiz
  • SIP ürünleri ve hizmetleriyle kolay dağıtım ve geniş birlikte çalışabilirlik için açık kaynaklı, sıfır yapılandırmalı tak ve çalıştır teknolojisi

Kılavuza erişmek için link’ e tıklayın

Kapsamlı bir birleşik iletişim ve ağ kurulumu sunmak için cihaz portföyümüzün nasıl bir araya geldiğini öğrenmek için çözüm sayfalarımızdan birini ziyaret edin.

Çözümlerimiz hakkında bilgi edinin:

Web Seminerleri ve Eğitimler

Webinarlarımız ve sertifika eğitimlerimiz, kullanıcılara çözümlerimiz hakkında bilgi edinmeleri için çeşitli farklı yollar sunar. Ürünlerimiz, yeni güncellemeler, göze çarpan özellikler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için bir web seminerine katılın, tümü kendi ofisinizin veya evinizin rahatlığında. Teknik eğitim mi istiyorsunuz? Ürünlerin kurulumu, kurulumu ve yönetimi hakkında bilgi edinmek için sertifika eğitimlerimizden birine katılın. Eğitimlerimizden ve web seminerlerimizden haberdar olmak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Son Videolar ve Web Seminerleri